Amzstarter’a hoşgeldiniz!

ŞİMDİ PASİF GELİRİN NE OLDUĞUNU ARAŞTIRALIM

Ben Bilgehan Yıldız, size daha konforlu çalışma şartlarında daha fazla para kazanmanın yöntemlerini göstermek için buradayım! Yeni bir ek gelir, hatta yeni bir tam zamanlı gelir elde ettiğinizi düşünün. Amacım tam olarak bunu başarmanıza yardım etmek.

  • 2018 yılından itibaren yüzlerce kişinin pasif gelir elde etmesine yardımcı oldum.
  • Online gelir elde etmek için kendinizi yetersiz hissediyorsanız endişelenmeyin. Herkes sıfırdan başlıyor! Tüm deneyimlerimi size aktarmak için buradayım.
  • Hadi “pasif gelir” denilen şeyin gerçekten ne anlama geldiğiyle başlayalım!

PASİF GELİR NEDİR?

Pasif gelir, minimum çaba gerektiren, otomatik olarak kazanılan gelirdir. Bunun tam aksi olan aktif gelir ise doğrudan zaman harcayıp bunun karşılığında para kazanmanız demektir. İster saat başı ücretli isterse de maaşlı olsun, geliriniz, işinize harcadığınız zaman ile alakalıdır.

Amzstarter’da, 2019 yılında ABD’nin halka açık en değerli şirketi ünvanına sahip olan ve yaklaşık 800 milyar dolarlık borsa değerine sahip olan Amazon.com ekosistemine dahil olarak nasıl pasif gelir kazanabileceğiniz anlatılmaktadır.

Buradan öğrenmiş olduğunuz bilgilerle para ile zamanı takas etmek durumunda kalmayarak, pasif gelir elde etmenin tadına varacaksınız.

Geleneksel yatırım yöntemlerinin (gayrimenkul, borsa, döviz yatırımı vb.) aksine, pasif gelir yöntemlerinin giriş maliyeti çok daha düşüktür. Buna ek olarak, yatırım maliyetinizi çok daha hızlı bir şekilde karşılayabilmeniz için müthiş olanaklar bulunmaktadır.

Daha açıklayıcı olması için size kendi deneyimlerimi aktarmak isterim: Amazon’da bulunan mağazam aracılığıyla sadece bir sene içerisinde 1 Milyon TL’nin üzerinde satış cirosu elde ettim. Ciro üzerinden elde edeceğiniz kar marjı sizin satış politikanıza bağlı olmakla beraber, bu marj %10 ile %60 arasında değişiklik gösterebilir. Elde edilen miktar her ne kadar yüksek olsa da, maliyetler yok denecek kadar azdır. Çünkü Amazon’da bir mağaza açabilmeniz için sadece aylık 39,99$ vermeniz gerekiyor. Giriş maliyetinin bu kadar az olması ve geri dönüşün düşündüğümden çok daha hızlı gerçekleşmesi benim bu işe bağlanmamı sağladı. Umarım aktaracağım bilgi ve tecrübeler ile sizin de başarılı olmanızı sağlayabilirim.

Daha spesifik konulara girmeden önce bazı söylentileri ortadan kaldıralım ve gerçekçi hedefler belirleyelim.

Pasif gelir elde etmek kolay değildir ve başlangıçta çok emek vermeyi gerektirir.

Bildiğiniz üzere, hayatta hiçbir şey kolay olmuyor. Online para kazanmak da bu anlamda diğer unsurlardan farklı değil. Muhtemelen, diğer birçok geleneksel internet pazarlamacısı ve online girişimci sizi başka şekilde düşünmeye ikna etmeye çalışacaktır. Çünkü maalesef sahte umutlardan para kazanmaya çalışan bir çok insan var. Size gerçeği anlatmak için buradayım: Online gelir elde etmek zor bir iştir. Size rehberlik etmek ve ihtiyacınız olan bilgileri vermek için elimden geleni yapacağım, ancak sizi harekete geçmeye zorlayamam; bu tamamen size bağlı. İhtiyaç duyduğunuz her konuda danışmanlığımdan yararlanabilirsiniz, ancak tuğlaları bir araya getirerek nasıl bir bina inşa edeceğiniz size bağlı.

Pasif gelir oluşturmak bir gecede gerçekleşmez.

İlk online işim olan Amazon Dropshipping’de belli bir seviyeye gelebilmek için ilk 6 ay günde ortalama 15-20 saat çalıştım. Ancak geri dönüşü çok hızlı oldu; çünkü altmış beş yaşına kadar ertelenen yaşam planından vazgeçmeye ve kendi şansımı yaratmaya karar verdim. Bunu siz de yapabilirsiniz. Üstelik, sizin için işler çok daha kolay çünkü her şeyi baştan öğrenmek için benim kadar mesai harcamanıza gerek yok. Danışmanlık hizmetimiz de tam olarak bu ihtiyacınız karşılamak için var.

Pasif gelir elde etmek imkansız değildir.

Pasif gelir 2017 yılına kadar benim için sadece bir hayaldi. O zamana kadar eğitim sektöründe kendi işimin patronuydum. Ancak bir gün artık yaptığım işten keyif almadığımı ve bu şekilde sürdürülebilir olmadığına karar vererek mevcut işimi sonlandırdım. Hayalim pasif gelir elde etmekti ancak bu konuda en ufak bir bilgiye sahip değildim ve hayalimi gerçeğe dönüştürmek için yoğun bir araştırma içerisine girdim. Ne oldu biliyor musunuz? Hayallerim gerçek oldu ve bu duygu gerçekten inanılmaz! İstediğim zaman, istediğim yerde çalışarak gelir etmek… Bu yaşam tarzı kesinlikle mümkün ve bunu sen de deneyimleyebilirsin.

PASİF GELİR ELDE ETMEYE NASIL BAŞLANIR?

Adım # 1: Kendinizi değiştirmek. 

Gerçek şu ki, her zaman yaptığınız şeyleri yapmaya devam ettiğiniz sürece aynı sonuçları elde etmeye devam edersiniz. Bunu istemediğiniz için burada olduğunuzu biliyorum. Bu web sitesini buraya kadar incelediyseniz, bunu istemediğinizi zaten kanıtlamış oldunuz.

Adım # 2: Ne istediğinizi ve buna nasıl ulaşacağınızı bilmelisiniz. 

Bildiğiniz üzere, “bilgi çağı”nda yaşıyoruz ve artık tüm bilgilere erişmek eskisinden çok daha kolay. Ancak bu durum beraberinde bir çok handikaplarda getiriyor. İnternet ortamı doğru bilgileri barındırdığı gibi bir çok yanlış yönlendirmeye de sebep oluyor. Amzstarter’da bilgi ve tecrübe eleğinden geçirilmiş saf ve doğru bilgiye erişmeniz oldukça kolay. Bunu hem bu site aracılığıyla vereceğimiz Danışmanlık hizmetiyle hem de devam eden süreçte yayımlayacağımız e-kitap gibi ekipmanlarla sağlayacağız.

Adım # 3: Artık harekete geçebilirsiniz. 

Artık başlamanız için tek bir aşama kaldı. Kaya Online, Amazon Dropshipping alanında kendini ispatlamış ve binlerce kişinin bu alana girmesine imkan sağlamış bir kurumdur. Kaya Online’da yer alan ve içeriği tarafımca oluşturulan Amazon Dropshipping Eğitimi tartışmasız bu alandaki en kapsamlı eğitim paketidir.

KAYA ONLİNE EĞİTİMİNE ERİŞİM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Ek olarak, eğitim videolarında anlatılan konuları pratikte uygulayamamanız veya tam olarak nasıl yapacağınızı bilemediğiniz durumlarda tarafımca verilen birebir Danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

BİREBİR DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.